Booking Ubytování Liberec - Milenium

Advent v Liberci

Koupit a zabalit dárky pro všechny, upéct nejméně 10 druhů cukroví, vyzdobit byt, naplánovat návštěvy všech příbuzných, ... No tak počkat! Zkuste se na chvilku zastavit a zamyslet se – „Opravdu musím tohle všechno udělat?“ Advent by přece měl být pro všechny krásným a šťastným obdobím, ve kterém se těší a připravují na Vánoce. V dnešní době to ale bohužel stále častěji funguje přesně naopak - lidé nejsou spokojení, ale spíše nevrlí, protivní a ve stresu.

Zkuste to letos udělat jinak. Vyškrtejte z letošního seznamu povinností všechno to, co se vám dělat nechce. Upečte míň cukroví, nekupujte spoustu zbytečných dárků a navštivte jen ty příbuzné, které opravdu vidět chcete. Udělejte si místo toho čas sami na sebe a užijte si veškeré radosti, které s sebou advent přináší. Ponořte se do vánoční atmosféry a přečtěte si přehled akcí, které pro vás připravilo město Liberec.

Strom přání pro Jedličkův ústav

kdy: 28. listopadu – 19. prosince
kde: OC Nisa

Ti z vás, kteří by rádi splnili vánoční přání dětem z Jedličkova ústavu, se mohou od 28. listopadu zastavit v obchodním centru Nisa u Stromu přání. Všechny dárky budou dětem slavnostně předány 19. prosince.

Rozsvícení vánočního stromu na náměstí

kdy: v neděli 29. listopadu od 17:00

První adventní neděli bude před libereckou radnicí první adventní koncert, společně se zapálí první adventní svíce a rozsvítí velký vánoční strom. Hned další den bude na nádvoří radnice vystaven strom přání, na který si můžete pověsit své vzkazy a přání pro Ježíška.

Zdroj: www.liberec-me-bavi.cz

Mikulášský běh

kdy: v pátek 4. prosince v 18:00
kde: start před libereckou radnicí

Mikulášský běh je nesoutěžní zážitkový běh, kterým účastníci svým dobrovolným vstupným podpoří Dětské centrum Sluníčko Liberec. Pokud máte smysl pro humor, rádi sportujete a ještě raději podpoříte nemocné děti, přidejte se. :)

Slavnostní příjezd Mikuláše do města

kdy: v sobotu 5. prosince v 16:00
kde: na náměstí Dr. E. Beneše

Před libereckou radnicí se mohou děti i dospělí podívat na tradiční šarvátku mezi nebem a peklem.

Zdroj: www.liberec-me-bavi.cz

Tradiční vánoční trhy

kdy: 7. – 23. prosince
kde: náměstí Dr. E. Beneše

Vánočně ozdobené ulice i náměstí, vůně punče a čerstvě upečených perníčků a veselé vánoční koledy. Nezaměnitelná atmosféra vánočních trhů vás bude lákat od 7. do 23. prosince.


Z
droj: www.liberecky.denik.cz

Oživlý Betlém před radnicí

kdy: v neděli 20. prosince od 11:00
kde: na schodech před libereckou radnicí

Poslední adventní neděli se budete přijít podívat na živá zvířátka, která budou součástí Betlému. S vánočním pořadem Příchod Panny Marie do Betléma vystoupí sdružení V.O.R.E.L.

Adventní koncerty

Každou neděli si navíc budete moci poslechnout adventní koncert. Uslyšíte například pěvecký sbor Lesněnky, skupinu Jarret, pěvecký sbor Izerína či Věru Poláchovou.

 

Penzion Milenium nabízí ubytování v centru Liberce, krásné ubytování Liberec přímo pro Vás.

Apartments Milenium v Liberci hodnocení